ua en

Cудді

Судді
Вальтер Юнгблут
(Germany)

1975 – Зареєстрував розплідник “vom Schwanental”

Маю честь бути заводчиком п’яти Чемпіонів Світу, багатьох Чемпіонів Європи, Німеччини та Клубу. Мої собаки багато разів отримували титули Чемпіонів, такі як Інтерчемпіон, Чемпіон Німеччини, Люксембургу, Швейцарії та Австрії, Титул Амстердам Вінер, Белджіан Вінер, Холанд Вінер, 35 разів ставали переможцями Третьої групи, декілька разів вигравали «Best in Show» на міжнародних виставках собак усіх порід.

В 1987 році здобув звання суддя по породі Фокстер’єр.

В 1996 році став суддею з ІІІ групи МКФ.

В 2002 році став суддею з ІХ групи МКФ.

В 2008 році став суддею з IV групи МКФ

Багаторазово судив на Європейських Виставках та пять разів – на Всесвітніх Виставках МКФ. Також судив на національних та міжнародних виставках в Австрії, Білорусі, Бельгії, Хорватії, Чеській Республіці, Данії, Англії, Естонії, Фінляндії, Франції, Угорщині, Ірландії, Ізраїлі, Італії, Японії, Латвії, Литві, Люксембурзі, Нідерландах, Норвегії, Філіппінах, Польщі, Португалії, Румунії, Росії, Сан Маріно, Сербії, Словаччині, Словенії, Південній Африці, Іспанії, Швеції, Швейцарії, Україні.

Adrian Landarte
(Uruguay)
Andras Korozs
(Hungary)
Andras Vinnai
(Hungary)
Andrey Kisliakov
(Belarus)
Barbara Muller
(Switzerland)
Bas Bosch
(Belgium)
Beata Petkeviča
(Latvia)
Bo Skalin
(Sweden)
Boris Aleksandrov
(Ukraine)
Carla Molinari
(Portugal)
Carlos Renau Fernandez
(Spain)
Cathy Delmar
(Ireland)
Claudio de Giuliani
(Italy)
Cristian Stefanescu
(Romania)
Dan Ericsson
(Sweden)
Denis Kuzelj
(Bulgaria)
Dinky Santos Augusto
(Philippines)
Dorota Witkowska
(Poland)
Dušan Paunović (Serbia)
Erodotos Neofytou
(Cyprus)
Evgeniya Tolpina
(Ukraine)
Fabrizio La Rocca
(Italy)
Francesco Cochetti
(Italy)
FRANKI C.K. LEUNG (Hong Kong)
(China)
Galina Kalinichenko
(Ukraine)
Galina Zhuk
(Belarus)
Gerard Jipping
(Netherlands)
Gitty Schwab
(Luxembourg)
Gopi Krishnan
(Malaysia)
Hans van den Berg
(Netherlands)
Jean Francois Vanaken
(Belgium)
João Vasco POÇAS
(Portugal)
Jorge Nallem
(Uruguay)
Jose Luis Payro
(Mexico)
Juan Luis Martinez
(Mexico)
Kamen Litov
(Bulgaria)
Kari Jarvinen
(Finland)
Karl P. Reisinger
(Austria)
Kateryna Pereguda
(Ukraine)
Krystyna Tar
(Ukraine)
Leoš Jančik
(Czech Republic)
Life Herman Wilberg
(Norway)
Lilian de Ridder
(Belgium)
Livija Žiževske
(Lithuania)
Liz Dunhill (UK)
Luis Manuel Catalan
(Portugal)
Marja Anneli Talvitie
(Finland)
Miguel Angel Martinez
(Argentina)
Mykola Paliy
(Ukraine)
Natalia Sedih
(Russia)
Nikolay Sedih
(Russia)
Nikša Lemo
(Croatia)
Nina Aleksandrova
(Ukraine)
Ole Staunskjaer
(Denmark)
Olena Agafonova
(Ukraine)
Olena Khimenko
(Ukraine)
Olga Goncharuk
(Ukraine)
Otakar Vondrouš
(Czech Republic)
Per Iversen
(Norway)
Peter Harsanyi
(Hungary)
Petru Muntean
(Romania)
Rade Dakić
Ramune Kazlauskaite
(Lithuania)
Roberto Velez Pico
(Puerto Rico)
Rui Oliveira
(Portugal)
Satoshi Bessho
(Japan)
Sean Delmar
(Ireland)
Serghei Volinets
(Moldova)
Sergiy Slukin
(Ukraine)
Stelios Makaritis
(Greece)
Tamas Jakkel
(Hungary)
Tatjana Urek
(Slovenia)
Tetyana Shiyan
(Ukraine)
Valeriy Bereza
(Ukraine)
Vija Klučniece
(Latvia)
Viktor Shiyan
(Ukraine)
Viktoriya Pogodina
(Ukraine)
Vitaliy Belskiy
(Ukraine)
Vitaliy Khizhniak
(Ukraine)
Vladimir Mihajličić (Serbia)
Vojislav al Daghistani (Serbia)
Yuriy Gergel
(Ukraine)
Zaza Omarov
(Georgia)
Zoia Oleinikova
(Ukraine)
Zsolt Lokodi Csaba
(Romania)
Ігор Семененко
(Ukraine)
Ірина Рикова
(Ukraine)
Альфонсо Товар Дель Солар
(Spain)
Анжей Жуткевич
(Poland)
Анжей Штепінскі
(Poland)
Браніслав Раїч
(Slovenia)
Вальтер Юнгблут
(Germany)
Георгій Оніщенко
(Ukraine)
Давор Хавор
(Croatia)
Дагмар Кляйн
(Romania)
Джон Ваубен
(Netherlands)
Жан-Жак Дюпа
(France)
Йорген Хіндсе
(Denmark)
Кармен Жіль Поло
(Spain)
Корнелія Бутримова
(Lithuania)
Лізбет Мах
(Switzerland)
Лоран Пішар
(Switzerland)
Мігель Анхель Мартінез
(Argentina)
Майте Гонзальбо
(Spain)
Малгожата Халас
(Poland)
Пол Стентон
(Sweden)
Раде Дакіч (Сербия)
Рафаель Де Сантьяго
(Puerto Rico)
РАФАЕЛЬ МАЛО АЛКРУДО
(Spain)
Рефет Хаджич
(Bosnia & Herzegovina)
Роні Дюд’єнс
(Netherlands)
Сільві Десерн
(France)
Торстен Хімріх
(Germany)
Хуан Наведа
(Spain)
Ян Гаєвський
(Poland)