ua en

Cудді

Судді
Ян Гаєвський
(Poland)

Доктор ветеринарної  медицини 

З 1972 року міжнародний суддя МКФ по групам I (крім Німецької Вівчарки), II, III.

Раніше займався розведенням Німецьких Догів, Бульдогів, разом із дружиною – Бернських Зененхундів.

1983-93 р.р. Президент Клубу Німецьких Догів Польщі.

З 1986 р. Член Генерального Комітету Кінологічного Клубу Польщі.

Функції: віце-Президент з питань розведення, скарбник, член Генерального Комітету.

З 1996 р.  Президент Клубу Молосів Польщі.

З 2013 р. віце-Президент Клубу Швейцарських Гірських та Скотогонних собак. 

2005 – 2013 р.р. Президент Варшавського Відділення Кінологічного Клубу Польщі. 

2009 – 2013 р.  віце-Президент Кінологічного Клубу Польщі.

З травня 2013 р. Президент Кінологічного Клубу Польщі.

 

Почесний член Кінологічного Клубу Польщі.

Adrian Landarte
(Uruguay)
Andras Korozs
(Hungary)
Andras Vinnai
(Hungary)
Andrey Kisliakov
(Belarus)
Barbara Muller
(Switzerland)
Bas Bosch
(Belgium)
Beata Petkeviča
(Latvia)
Bo Skalin
(Sweden)
Boris Aleksandrov
(Ukraine)
Carla Molinari
(Portugal)
Carlos Renau Fernandez
(Spain)
Cathy Delmar
(Ireland)
Claudio de Giuliani
(Italy)
Cristian Stefanescu
(Romania)
Dan Ericsson
(Sweden)
Denis Kuzelj
(Bulgaria)
Dinky Santos Augusto
(Philippines)
Dorota Witkowska
(Poland)
Dušan Paunović (Serbia)
Erodotos Neofytou
(Cyprus)
Evgeniya Tolpina
(Ukraine)
Fabrizio La Rocca
(Italy)
Francesco Cochetti
(Italy)
FRANKI C.K. LEUNG (Hong Kong)
(China)
Galina Kalinichenko
(Ukraine)
Galina Zhuk
(Belarus)
Gerard Jipping
(Netherlands)
Gitty Schwab
(Luxembourg)
Gopi Krishnan
(Malaysia)
Hans van den Berg
(Netherlands)
Jean Francois Vanaken
(Belgium)
João Vasco POÇAS
(Portugal)
Jorge Nallem
(Uruguay)
Jose Luis Payro
(Mexico)
Juan Luis Martinez
(Mexico)
Kamen Litov
(Bulgaria)
Kari Jarvinen
(Finland)
Karl P. Reisinger
(Austria)
Kateryna Pereguda
(Ukraine)
Krystyna Tar
(Ukraine)
Leoš Jančik
(Czech Republic)
Life Herman Wilberg
(Norway)
Lilian de Ridder
(Belgium)
Livija Žiževske
(Lithuania)
Liz Dunhill (UK)
Luis Manuel Catalan
(Portugal)
Marja Anneli Talvitie
(Finland)
Miguel Angel Martinez
(Argentina)
Mykola Paliy
(Ukraine)
Natalia Sedih
(Russia)
Nikolay Sedih
(Russia)
Nikša Lemo
(Croatia)
Nina Aleksandrova
(Ukraine)
Ole Staunskjaer
(Denmark)
Olena Agafonova
(Ukraine)
Olena Khimenko
(Ukraine)
Olga Goncharuk
(Ukraine)
Otakar Vondrouš
(Czech Republic)
Per Iversen
(Norway)
Peter Harsanyi
(Hungary)
Petru Muntean
(Romania)
Rade Dakić
Ramune Kazlauskaite
(Lithuania)
Roberto Velez Pico
(Puerto Rico)
Rui Oliveira
(Portugal)
Satoshi Bessho
(Japan)
Sean Delmar
(Ireland)
Serghei Volinets
(Moldova)
Sergiy Slukin
(Ukraine)
Stelios Makaritis
(Greece)
Tamas Jakkel
(Hungary)
Tatjana Urek
(Slovenia)
Tetyana Shiyan
(Ukraine)
Valeriy Bereza
(Ukraine)
Vija Klučniece
(Latvia)
Viktor Shiyan
(Ukraine)
Viktoriya Pogodina
(Ukraine)
Vitaliy Belskiy
(Ukraine)
Vitaliy Khizhniak
(Ukraine)
Vladimir Mihajličić (Serbia)
Vojislav al Daghistani (Serbia)
Yuriy Gergel
(Ukraine)
Zaza Omarov
(Georgia)
Zoia Oleinikova
(Ukraine)
Zsolt Lokodi Csaba
(Romania)
Ігор Семененко
(Ukraine)
Ірина Рикова
(Ukraine)
Альфонсо Товар Дель Солар
(Spain)
Анжей Жуткевич
(Poland)
Анжей Штепінскі
(Poland)
Браніслав Раїч
(Slovenia)
Вальтер Юнгблут
(Germany)
Георгій Оніщенко
(Ukraine)
Давор Хавор
(Croatia)
Дагмар Кляйн
(Romania)
Джон Ваубен
(Netherlands)
Жан-Жак Дюпа
(France)
Йорген Хіндсе
(Denmark)
Кармен Жіль Поло
(Spain)
Корнелія Бутримова
(Lithuania)
Лізбет Мах
(Switzerland)
Лоран Пішар
(Switzerland)
Мігель Анхель Мартінез
(Argentina)
Майте Гонзальбо
(Spain)
Малгожата Халас
(Poland)
Пол Стентон
(Sweden)
Раде Дакіч (Сербия)
Рафаель Де Сантьяго
(Puerto Rico)
РАФАЕЛЬ МАЛО АЛКРУДО
(Spain)
Рефет Хаджич
(Bosnia & Herzegovina)
Роні Дюд’єнс
(Netherlands)
Сільві Десерн
(France)
Торстен Хімріх
(Germany)
Хуан Наведа
(Spain)
Ян Гаєвський
(Poland)