ua en

Cудді

Судді
Роні Дюд’єнс
(Netherlands)

Кінологія увійшла в моє житті багато років тому. Зараз мої породи – Фінський Шпіц та Тибетський Тер’єр. Коли мені було 15 років батьки подарували мені першого чистопородного собаку. Це було цуценя Фінського Шпіца нідерландського розведення. Я почав його виставляти і вважаю, що саме він привів мене у світ кінології

Протягом наступних я привіз декілька Фінських Шпіців із Фінляндії та почав займатися розведенням.  Собаки, які належали мені, та собаки мого розведення ставали Чемпіонами Нідерландів, Міжнародними Чемпіонами, Чемпіонами Європи та Чемпіонами Світу.

З травня 2007 року я став третім Міжнародним суддею з усіх порід в Нідерландах. Я став першим Нідерландським суддею, який склав іспити з порід 10 груп МКФ. Я судив Бест ін Шоу та усі групи на міжнародному рівні в Нідерландах та закордоном. В 2008 році я судив BIS на конкурсі «Собака Року» в Нідерландах.

Я судив майже в усіх Європейських країнах, Великобританії, Канаді, Скандинавських країнах, Азії, Австралії, Новій Зеландії, Південній Африці, Росії та США. Більше 30 років я являюсь членом породного клубу SCANDIA Скандинавських Шпіців в Нідерландах. Я також є членом Британського Кеннел Клубу.

Протягом багатьох років я являюсь коментатором Міжнародної Виставки Собак Амстердам Вінер та коментував Європейську Виставку Собак 2011.

В 2009 році я мав честь судити BIS на виставці Амстердам Вінер, одній із найбільших виставок Європи.

Я являюсь Директором Кінологічного Клубу Нідерландів та членом організаційного комітету Всесвітньої Виставки Собак 2018 в Нідерландах. Я очолюю оргкомітет виставки Собака року – головного кінологічного заходу в Нідерландах.

Я член оргкомітету виставки Амстердам Вінер, найбільшої та найстарішої виставки в Нідерландах. 

 Протягом багатьох років я є членом суддівської комісії нашого клубу.

Adrian Landarte
(Uruguay)
Andras Korozs
(Hungary)
Andras Vinnai
(Hungary)
Andrey Kisliakov
(Belarus)
Barbara Muller
(Switzerland)
Bas Bosch
(Belgium)
Beata Petkeviča
(Latvia)
Bo Skalin
(Sweden)
Boris Aleksandrov
(Ukraine)
Carla Molinari
(Portugal)
Carlos Renau Fernandez
(Spain)
Cathy Delmar
(Ireland)
Claudio de Giuliani
(Italy)
Cristian Stefanescu
(Romania)
Dan Ericsson
(Sweden)
Denis Kuzelj
(Bulgaria)
Dinky Santos Augusto
(Philippines)
Dorota Witkowska
(Poland)
Dušan Paunović (Serbia)
Erodotos Neofytou
(Cyprus)
Evgeniya Tolpina
(Ukraine)
Fabrizio La Rocca
(Italy)
Francesco Cochetti
(Italy)
FRANKI C.K. LEUNG (Hong Kong)
(China)
Galina Kalinichenko
(Ukraine)
Galina Zhuk
(Belarus)
Gerard Jipping
(Netherlands)
Gitty Schwab
(Luxembourg)
Gopi Krishnan
(Malaysia)
Hans van den Berg
(Netherlands)
Jean Francois Vanaken
(Belgium)
João Vasco POÇAS
(Portugal)
Jorge Nallem
(Uruguay)
Jose Luis Payro
(Mexico)
Juan Luis Martinez
(Mexico)
Kamen Litov
(Bulgaria)
Kari Jarvinen
(Finland)
Karl P. Reisinger
(Austria)
Kateryna Pereguda
(Ukraine)
Krystyna Tar
(Ukraine)
Leoš Jančik
(Czech Republic)
Life Herman Wilberg
(Norway)
Lilian de Ridder
(Belgium)
Livija Žiževske
(Lithuania)
Liz Dunhill (UK)
Luis Manuel Catalan
(Portugal)
Marja Anneli Talvitie
(Finland)
Miguel Angel Martinez
(Argentina)
Mykola Paliy
(Ukraine)
Natalia Sedih
(Russia)
Nikolay Sedih
(Russia)
Nikša Lemo
(Croatia)
Nina Aleksandrova
(Ukraine)
Ole Staunskjaer
(Denmark)
Olena Agafonova
(Ukraine)
Olena Khimenko
(Ukraine)
Olga Goncharuk
(Ukraine)
Otakar Vondrouš
(Czech Republic)
Per Iversen
(Norway)
Peter Harsanyi
(Hungary)
Petru Muntean
(Romania)
Rade Dakić
Ramune Kazlauskaite
(Lithuania)
Roberto Velez Pico
(Puerto Rico)
Rui Oliveira
(Portugal)
Satoshi Bessho
(Japan)
Sean Delmar
(Ireland)
Serghei Volinets
(Moldova)
Sergiy Slukin
(Ukraine)
Stelios Makaritis
(Greece)
Tamas Jakkel
(Hungary)
Tatjana Urek
(Slovenia)
Tetyana Shiyan
(Ukraine)
Valeriy Bereza
(Ukraine)
Vija Klučniece
(Latvia)
Viktor Shiyan
(Ukraine)
Viktoriya Pogodina
(Ukraine)
Vitaliy Belskiy
(Ukraine)
Vitaliy Khizhniak
(Ukraine)
Vladimir Mihajličić (Serbia)
Vojislav al Daghistani (Serbia)
Yuriy Gergel
(Ukraine)
Zaza Omarov
(Georgia)
Zoia Oleinikova
(Ukraine)
Zsolt Lokodi Csaba
(Romania)
Ігор Семененко
(Ukraine)
Ірина Рикова
(Ukraine)
Альфонсо Товар Дель Солар
(Spain)
Анжей Жуткевич
(Poland)
Анжей Штепінскі
(Poland)
Браніслав Раїч
(Slovenia)
Вальтер Юнгблут
(Germany)
Георгій Оніщенко
(Ukraine)
Давор Хавор
(Croatia)
Дагмар Кляйн
(Romania)
Джон Ваубен
(Netherlands)
Жан-Жак Дюпа
(France)
Йорген Хіндсе
(Denmark)
Кармен Жіль Поло
(Spain)
Корнелія Бутримова
(Lithuania)
Лізбет Мах
(Switzerland)
Лоран Пішар
(Switzerland)
Мігель Анхель Мартінез
(Argentina)
Майте Гонзальбо
(Spain)
Малгожата Халас
(Poland)
Пол Стентон
(Sweden)
Раде Дакіч (Сербия)
Рафаель Де Сантьяго
(Puerto Rico)
РАФАЕЛЬ МАЛО АЛКРУДО
(Spain)
Рефет Хаджич
(Bosnia & Herzegovina)
Роні Дюд’єнс
(Netherlands)
Сільві Десерн
(France)
Торстен Хімріх
(Germany)
Хуан Наведа
(Spain)
Ян Гаєвський
(Poland)