ua en

Cудді

Судді
Пол Стентон
(Sweden)

Я отримав свого першого собаку в 1964 році, це був Шелті на ім’я Тінт.

В 1966 році я почав працювати у відомому розпліднику Hardacre, який займався розведенням Басет Хаундів. У той час Ан Метьюз тільки почала розведення Лхаса Апсо та Тибетських Тер’єрів, які на тоді були дуже рідкісними.  Я настільки захопився темпераментом Лхаса Апсо, що в 1969 купив першого собаку цієї породи, і мій перший Тибет UK Ch Dokham Cavarodossi of Tintavon народився в 1970 році і став першим собакою цієї породи в світі, який виграв Бест ін Шоу в 1974 р. 

10 собак мого розведення стали Чемпіонами Великобританії, і до переїзду і Швецію в 1977 році я став першим в Великобританії власником чемпіонів одразу трьох тибетських порід. 

10 Лхаса Апсо мого розведення вигравали Бест ін Шоу та також інші собаки багато разів ставала найкращими в групі.  Наш найвідоміший собака в Швеції, також Тибетський Тер’єр, нащадок Cavarodossi named Int Nordic Ch BIS BISS Tintavon Desdemona, став Топ Собакою Швеції, Фінляндії та Норвегії в 1979 році.

Коричневі Мініатюрні Пуделі, яких ми розводили протягом короткого часу, двічі ставали Інтерчемпіонами.

Уіпети увійшли в наше життя 25 років тому і одна з них стала кращою сукою на виставці Хортих в Швеції, а дочка виграла Бест і Шоу тієї ж виставки, а її син зараз виграє групу.

Через велику кількість запрошень судити, я та мій партнер Torbjörn Skaar, який зараз також суддя з усіх порід, вирішили звести до мінімуму розведення та участь у виставках, тому вдома ми маємо лише одного старого Уіпета.

У нашому розпліднику з’явилася нова порода – Тайський Собака Бангкаєв, перший собака цієї породи в Європі. У грудні 2012 року у нас народилися перші цуценята, які пізніше стали Чемпіонами Європи та Світу. 

 

Я став суддею Кінологічного Клубу Британії в 1974 році до переїзду в Швецію, де продовжив навчання та у 1996 році став суддею МКФ з усіх порід.  Я судив на виставках в близько 60 країнах на усіх континентах.

Adrian Landarte
(Uruguay)
Andras Korozs
(Hungary)
Andras Vinnai
(Hungary)
Andrey Kisliakov
(Belarus)
Barbara Muller
(Switzerland)
Bas Bosch
(Belgium)
Beata Petkeviča
(Latvia)
Bo Skalin
(Sweden)
Boris Aleksandrov
(Ukraine)
Carla Molinari
(Portugal)
Carlos Renau Fernandez
(Spain)
Cathy Delmar
(Ireland)
Claudio de Giuliani
(Italy)
Cristian Stefanescu
(Romania)
Dan Ericsson
(Sweden)
Denis Kuzelj
(Bulgaria)
Dinky Santos Augusto
(Philippines)
Dorota Witkowska
(Poland)
Dušan Paunović (Serbia)
Erodotos Neofytou
(Cyprus)
Evgeniya Tolpina
(Ukraine)
Fabrizio La Rocca
(Italy)
Francesco Cochetti
(Italy)
FRANKI C.K. LEUNG (Hong Kong)
(China)
Galina Kalinichenko
(Ukraine)
Galina Zhuk
(Belarus)
Gerard Jipping
(Netherlands)
Gitty Schwab
(Luxembourg)
Gopi Krishnan
(Malaysia)
Hans van den Berg
(Netherlands)
Jean Francois Vanaken
(Belgium)
João Vasco POÇAS
(Portugal)
Jorge Nallem
(Uruguay)
Jose Luis Payro
(Mexico)
Juan Luis Martinez
(Mexico)
Kamen Litov
(Bulgaria)
Kari Jarvinen
(Finland)
Karl P. Reisinger
(Austria)
Kateryna Pereguda
(Ukraine)
Krystyna Tar
(Ukraine)
Leoš Jančik
(Czech Republic)
Life Herman Wilberg
(Norway)
Lilian de Ridder
(Belgium)
Livija Žiževske
(Lithuania)
Liz Dunhill (UK)
Luis Manuel Catalan
(Portugal)
Marja Anneli Talvitie
(Finland)
Miguel Angel Martinez
(Argentina)
Mykola Paliy
(Ukraine)
Natalia Sedih
(Russia)
Nikolay Sedih
(Russia)
Nikša Lemo
(Croatia)
Nina Aleksandrova
(Ukraine)
Ole Staunskjaer
(Denmark)
Olena Agafonova
(Ukraine)
Olena Khimenko
(Ukraine)
Olga Goncharuk
(Ukraine)
Otakar Vondrouš
(Czech Republic)
Per Iversen
(Norway)
Peter Harsanyi
(Hungary)
Petru Muntean
(Romania)
Rade Dakić
Ramune Kazlauskaite
(Lithuania)
Roberto Velez Pico
(Puerto Rico)
Rui Oliveira
(Portugal)
Satoshi Bessho
(Japan)
Sean Delmar
(Ireland)
Serghei Volinets
(Moldova)
Sergiy Slukin
(Ukraine)
Stelios Makaritis
(Greece)
Tamas Jakkel
(Hungary)
Tatjana Urek
(Slovenia)
Tetyana Shiyan
(Ukraine)
Valeriy Bereza
(Ukraine)
Vija Klučniece
(Latvia)
Viktor Shiyan
(Ukraine)
Viktoriya Pogodina
(Ukraine)
Vitaliy Belskiy
(Ukraine)
Vitaliy Khizhniak
(Ukraine)
Vladimir Mihajličić (Serbia)
Vojislav al Daghistani (Serbia)
Yuriy Gergel
(Ukraine)
Zaza Omarov
(Georgia)
Zoia Oleinikova
(Ukraine)
Zsolt Lokodi Csaba
(Romania)
Ігор Семененко
(Ukraine)
Ірина Рикова
(Ukraine)
Альфонсо Товар Дель Солар
(Spain)
Анжей Жуткевич
(Poland)
Анжей Штепінскі
(Poland)
Браніслав Раїч
(Slovenia)
Вальтер Юнгблут
(Germany)
Георгій Оніщенко
(Ukraine)
Давор Хавор
(Croatia)
Дагмар Кляйн
(Romania)
Джон Ваубен
(Netherlands)
Жан-Жак Дюпа
(France)
Йорген Хіндсе
(Denmark)
Кармен Жіль Поло
(Spain)
Корнелія Бутримова
(Lithuania)
Лізбет Мах
(Switzerland)
Лоран Пішар
(Switzerland)
Мігель Анхель Мартінез
(Argentina)
Майте Гонзальбо
(Spain)
Малгожата Халас
(Poland)
Пол Стентон
(Sweden)
Раде Дакіч (Сербия)
Рафаель Де Сантьяго
(Puerto Rico)
РАФАЕЛЬ МАЛО АЛКРУДО
(Spain)
Рефет Хаджич
(Bosnia & Herzegovina)
Роні Дюд’єнс
(Netherlands)
Сільві Десерн
(France)
Торстен Хімріх
(Germany)
Хуан Наведа
(Spain)
Ян Гаєвський
(Poland)