ua en

Cудді

Судді
Рафаель Де Сантьяго
(Puerto Rico)

Рафаель Де Сантьяго – відома особа в світі кінології, тісно пов’язана з  кінологією, особливо виставковими собаками, та МКФ вже більше сорока років. В 1972 році разом зі своїм партнером Роберто Велез-Піко заснував всесвітньо-відому лінію Афганських Хортих RADESA, завдяки яким вони увійшли в міжнародну кінологію у якості учасників виставок та заводчиків. Одним із найвидатніших Афганів був Blue Boy do Vale Negro. Із яким Рафаель активно брав участь у виставках собак в США, Європі та Латинській Америці.

 Рафаель – міжнародний суддя з усіх порід МКФ з 1984 року, судив на усіх 6 континентах на найбільш престижних виставках, у тому числі на 22 всесвітніх виставках, на виставці Supreme FCI Champion of Champions Show в Швейцарії, Вестмінстері в Нью Йорку,  Національному Чемпіонаті AKC/Eukanuba, Eukanuba World Challenge та інш.

Подорожуючи по усьому світу, три з чотирьох уікендів кожного місяця Рафаель судить на виставках в різних кінцях світу, він знаходить час для основної роботи у якості Президента рекламної агенції в Сан Хуані. Крім того, Рафаель є також Президентом Кінологічного Клубу Пуерто-Ріко.

В 1997  році Рафаель Де Сантьяго очолював оргкомітет Всесвітньої Виставки Собак в Сан Хуані та судив Бест ін Шоу.

В 1979 році Кінологічний Клуб Пуерто Ріко став членом МКФ і саме тоді Рафаель почав активно працювати з МКФ. В 1991 році його було обрано членом Комісії по Стандартам МКФ на два строки. В 1999 році на Генеральній Асамблеї МКФ пана Де Сантьяго було обрано членом Генерального Комітету МКФ та призначено Скарбником МКФ. Цей пост він займав до 2011 року, коли його було обрано Віце-Президентом МКФ,

В травні 2013 року в Будапешті Рафаеля Де Сантьяго було обрано Президентом МКФ і він став першим Президентом – не-європейцем.

В 2015 році на засіданні Генеральної Асамблеї МКФ Рафаеля було одноголосно переобрано Президентом Міжнародної Кінологічної Федерації.

Adrian Landarte
(Uruguay)
Andras Korozs
(Hungary)
Andras Vinnai
(Hungary)
Andrey Kisliakov
(Belarus)
Barbara Muller
(Switzerland)
Bas Bosch
(Belgium)
Beata Petkeviča
(Latvia)
Bo Skalin
(Sweden)
Boris Aleksandrov
(Ukraine)
Carla Molinari
(Portugal)
Carlos Renau Fernandez
(Spain)
Cathy Delmar
(Ireland)
Claudio de Giuliani
(Italy)
Cristian Stefanescu
(Romania)
Dan Ericsson
(Sweden)
Denis Kuzelj
(Bulgaria)
Dinky Santos Augusto
(Philippines)
Dorota Witkowska
(Poland)
Dušan Paunović (Serbia)
Erodotos Neofytou
(Cyprus)
Evgeniya Tolpina
(Ukraine)
Fabrizio La Rocca
(Italy)
Francesco Cochetti
(Italy)
FRANKI C.K. LEUNG (Hong Kong)
(China)
Galina Kalinichenko
(Ukraine)
Galina Zhuk
(Belarus)
Gerard Jipping
(Netherlands)
Gitty Schwab
(Luxembourg)
Gopi Krishnan
(Malaysia)
Hans van den Berg
(Netherlands)
Jean Francois Vanaken
(Belgium)
João Vasco POÇAS
(Portugal)
Jorge Nallem
(Uruguay)
Jose Luis Payro
(Mexico)
Juan Luis Martinez
(Mexico)
Kamen Litov
(Bulgaria)
Kari Jarvinen
(Finland)
Karl P. Reisinger
(Austria)
Kateryna Pereguda
(Ukraine)
Krystyna Tar
(Ukraine)
Leoš Jančik
(Czech Republic)
Life Herman Wilberg
(Norway)
Lilian de Ridder
(Belgium)
Livija Žiževske
(Lithuania)
Liz Dunhill (UK)
Luis Manuel Catalan
(Portugal)
Marja Anneli Talvitie
(Finland)
Miguel Angel Martinez
(Argentina)
Mykola Paliy
(Ukraine)
Natalia Sedih
(Russia)
Nikolay Sedih
(Russia)
Nikša Lemo
(Croatia)
Nina Aleksandrova
(Ukraine)
Ole Staunskjaer
(Denmark)
Olena Agafonova
(Ukraine)
Olena Khimenko
(Ukraine)
Olga Goncharuk
(Ukraine)
Otakar Vondrouš
(Czech Republic)
Per Iversen
(Norway)
Peter Harsanyi
(Hungary)
Petru Muntean
(Romania)
Rade Dakić
Ramune Kazlauskaite
(Lithuania)
Roberto Velez Pico
(Puerto Rico)
Rui Oliveira
(Portugal)
Satoshi Bessho
(Japan)
Sean Delmar
(Ireland)
Serghei Volinets
(Moldova)
Sergiy Slukin
(Ukraine)
Stelios Makaritis
(Greece)
Tamas Jakkel
(Hungary)
Tatjana Urek
(Slovenia)
Tetyana Shiyan
(Ukraine)
Valeriy Bereza
(Ukraine)
Vija Klučniece
(Latvia)
Viktor Shiyan
(Ukraine)
Viktoriya Pogodina
(Ukraine)
Vitaliy Belskiy
(Ukraine)
Vitaliy Khizhniak
(Ukraine)
Vladimir Mihajličić (Serbia)
Vojislav al Daghistani (Serbia)
Yuriy Gergel
(Ukraine)
Zaza Omarov
(Georgia)
Zoia Oleinikova
(Ukraine)
Zsolt Lokodi Csaba
(Romania)
Ігор Семененко
(Ukraine)
Ірина Рикова
(Ukraine)
Альфонсо Товар Дель Солар
(Spain)
Анжей Жуткевич
(Poland)
Анжей Штепінскі
(Poland)
Браніслав Раїч
(Slovenia)
Вальтер Юнгблут
(Germany)
Георгій Оніщенко
(Ukraine)
Давор Хавор
(Croatia)
Дагмар Кляйн
(Romania)
Джон Ваубен
(Netherlands)
Жан-Жак Дюпа
(France)
Йорген Хіндсе
(Denmark)
Кармен Жіль Поло
(Spain)
Корнелія Бутримова
(Lithuania)
Лізбет Мах
(Switzerland)
Лоран Пішар
(Switzerland)
Мігель Анхель Мартінез
(Argentina)
Майте Гонзальбо
(Spain)
Малгожата Халас
(Poland)
Пол Стентон
(Sweden)
Раде Дакіч (Сербия)
Рафаель Де Сантьяго
(Puerto Rico)
РАФАЕЛЬ МАЛО АЛКРУДО
(Spain)
Рефет Хаджич
(Bosnia & Herzegovina)
Роні Дюд’єнс
(Netherlands)
Сільві Десерн
(France)
Торстен Хімріх
(Germany)
Хуан Наведа
(Spain)
Ян Гаєвський
(Poland)