ua en

Cудді

Судді
Barbara Muller
(Switzerland)

З самого дитинства собаки були частиною мого життя -  у нас в сім’ї були Ньюфаундленди та Німецькі Вівчарки.
У віці 8 років я почала відвідувати заняття із «своєю» першою Німецькою Вівчаркою і з того часу кінологія набувала все більшого значення у моєму житті.
Перший Англійський Кокер Спанієль з’явився в моєму домі в 1970 р., і в 1973 я почала розводити спанієлів, потім Бобтейлів та Малих Вандейських Басет Грифонів під приставкою розплідника “Pennylane” і виховала багатьох національних та міжнародних Чемпіонів, переможців Всесвітніх та Європейських виставок.
В 1980 р. я стала суддею Кінологічного Клубу Швейцарії та з 2012 року маю право судити усі породи МКФ.
З 2006 я є членом Правління Кінологічного Клубу Швейцарії та очолюю Виставкову та суддівську Комісію Клубу. З 2010 я являюсь членом Правління Європейської Секції, а з 2014 р. – Президентом Виставкової Комісії МКФ.
Я судила в більшості Європейських країн, Англії, Австралії, Південній Америці, США та Азії багато разів, у тому числі на національних чемпіонатах, Європейських та декілька разів – на Всесвітніх виставках.
Для мене це велика честь отримати запрошення судити на Європейській Виставці Собак в Києві і я хочу побажати від щирого серця усім учасникам з усього світу удачі у цьому престижному змаганні.

Adrian Landarte
(Uruguay)
Andras Korozs
(Hungary)
Andras Vinnai
(Hungary)
Andrey Kisliakov
(Belarus)
Barbara Muller
(Switzerland)
Bas Bosch
(Belgium)
Beata Petkeviča
(Latvia)
Bo Skalin
(Sweden)
Boris Aleksandrov
(Ukraine)
Carla Molinari
(Portugal)
Carlos Renau Fernandez
(Spain)
Cathy Delmar
(Ireland)
Claudio de Giuliani
(Italy)
Cristian Stefanescu
(Romania)
Dan Ericsson
(Sweden)
Denis Kuzelj
(Bulgaria)
Dinky Santos Augusto
(Philippines)
Dorota Witkowska
(Poland)
Dušan Paunović (Serbia)
Erodotos Neofytou
(Cyprus)
Evgeniya Tolpina
(Ukraine)
Fabrizio La Rocca
(Italy)
Francesco Cochetti
(Italy)
FRANKI C.K. LEUNG (Hong Kong)
(China)
Galina Kalinichenko
(Ukraine)
Galina Zhuk
(Belarus)
Gerard Jipping
(Netherlands)
Gitty Schwab
(Luxembourg)
Gopi Krishnan
(Malaysia)
Hans van den Berg
(Netherlands)
Jean Francois Vanaken
(Belgium)
João Vasco POÇAS
(Portugal)
Jorge Nallem
(Uruguay)
Jose Luis Payro
(Mexico)
Juan Luis Martinez
(Mexico)
Kamen Litov
(Bulgaria)
Kari Jarvinen
(Finland)
Karl P. Reisinger
(Austria)
Kateryna Pereguda
(Ukraine)
Krystyna Tar
(Ukraine)
Leoš Jančik
(Czech Republic)
Life Herman Wilberg
(Norway)
Lilian de Ridder
(Belgium)
Livija Žiževske
(Lithuania)
Liz Dunhill (UK)
Luis Manuel Catalan
(Portugal)
Marja Anneli Talvitie
(Finland)
Miguel Angel Martinez
(Argentina)
Mykola Paliy
(Ukraine)
Natalia Sedih
(Russia)
Nikolay Sedih
(Russia)
Nikša Lemo
(Croatia)
Nina Aleksandrova
(Ukraine)
Ole Staunskjaer
(Denmark)
Olena Agafonova
(Ukraine)
Olena Khimenko
(Ukraine)
Olga Goncharuk
(Ukraine)
Otakar Vondrouš
(Czech Republic)
Per Iversen
(Norway)
Peter Harsanyi
(Hungary)
Petru Muntean
(Romania)
Rade Dakić
Ramune Kazlauskaite
(Lithuania)
Roberto Velez Pico
(Puerto Rico)
Rui Oliveira
(Portugal)
Satoshi Bessho
(Japan)
Sean Delmar
(Ireland)
Serghei Volinets
(Moldova)
Sergiy Slukin
(Ukraine)
Stelios Makaritis
(Greece)
Tamas Jakkel
(Hungary)
Tatjana Urek
(Slovenia)
Tetyana Shiyan
(Ukraine)
Valeriy Bereza
(Ukraine)
Vija Klučniece
(Latvia)
Viktor Shiyan
(Ukraine)
Viktoriya Pogodina
(Ukraine)
Vitaliy Belskiy
(Ukraine)
Vitaliy Khizhniak
(Ukraine)
Vladimir Mihajličić (Serbia)
Vojislav al Daghistani (Serbia)
Yuriy Gergel
(Ukraine)
Zaza Omarov
(Georgia)
Zoia Oleinikova
(Ukraine)
Zsolt Lokodi Csaba
(Romania)
Ігор Семененко
(Ukraine)
Ірина Рикова
(Ukraine)
Альфонсо Товар Дель Солар
(Spain)
Анжей Жуткевич
(Poland)
Анжей Штепінскі
(Poland)
Браніслав Раїч
(Slovenia)
Вальтер Юнгблут
(Germany)
Георгій Оніщенко
(Ukraine)
Давор Хавор
(Croatia)
Дагмар Кляйн
(Romania)
Джон Ваубен
(Netherlands)
Жан-Жак Дюпа
(France)
Йорген Хіндсе
(Denmark)
Кармен Жіль Поло
(Spain)
Корнелія Бутримова
(Lithuania)
Лізбет Мах
(Switzerland)
Лоран Пішар
(Switzerland)
Мігель Анхель Мартінез
(Argentina)
Майте Гонзальбо
(Spain)
Малгожата Халас
(Poland)
Пол Стентон
(Sweden)
Раде Дакіч (Сербия)
Рафаель Де Сантьяго
(Puerto Rico)
РАФАЕЛЬ МАЛО АЛКРУДО
(Spain)
Рефет Хаджич
(Bosnia & Herzegovina)
Роні Дюд’єнс
(Netherlands)
Сільві Десерн
(France)
Торстен Хімріх
(Germany)
Хуан Наведа
(Spain)
Ян Гаєвський
(Poland)